Akce "S hasiči hurá do školy" proběhla v neděli 29. srpna 2021

Autor: J. Š. <jirka.sus(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 31. 08. 2021

Netradičně, tentokrát v neděli 29. srpna jsme pořádali na školním hřišti akci "S hasiči hurá do školy". Pro děti byly připraveny soutěže, za které byly odměněny sladkostmi a různými upomínkovými předměty, jízda na koních nebo malování na obličej, dále stánek BESIP (bezpečnost silničního provozu), kde si děti i dospělí měli možnost vyzkoušet opilecké brýle a slalom mezi kužely. K vidění byla technika a vybavení naší jednotky, Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje, Hasičského záchranného sboru Správy železnic, Policie ČR a Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje. Děkujeme městu Nepomuk za podporu akce a všem, kteří se akce zúčastnili, ať už jako pořadatelé či jako návštěvníci.

Děkujeme městu Nepomuk za podporu akce a vám všem, kteří se akce zúčastnili. Za spolupráci děkujeme HZS Plzeňského kraje ze stanic Přeštice, Plzeň-Košutka a Nepomuk, HZS Správy železnic JPO Plzeň, ZZS Plzeňského kraje z VZ Nepomuk, Policie ČR z OO Nepomuk, Karolíně Buriánové z MC Beruška za malování na obličej a klukům Petru Boškovi a Honzovi Křížovi za AIR SOFT.

Více fotek je ke shlédnutí na našem facebooku.